HAKKIMIZDA

Plastik sektörünün hammadde taleplerini karşılamak amacıyla 2010 yılında Çin’in Qingdao şehrinde kurulan Palkos Trading Company, gelişen iş hacmiyle birlikte plastik sektörüne ilave olarak diğer sektörlere de çok değişik mamüllerle hizmet vermeye başlamıştır.

 

Küreselleşmenin sonucu olarak ortaya çıkan çok yönlü değişim dinamiklerini tahmin etmek, çağın gerçeklerini okuyabilmek ve geleceğe hazır hale gelmek şirketimiz açısından son derece önemlidir.

 

Bir yıl önce geliştirilen bir sistemin bir yıl sonra demode olduğu ve bu sürecin gittikçe daraldığı bir çağın yaşandığı dünyamızda, Palkos Trading hitap ettiği sektörlerdeki gelişmeleri dikkatli bir şekilde yakından takip ederek müşterilerinin gereksinimlerini dinleyip değerlendirmektedir. Hedefimiz bu değerlendirmeler sonucunda elde edilen verilere göre hareket ederek müşterilerimize maksimum faydayı sağlamaktır. Büyüme felsefemiz doğrultusunda şirketimiz teknolojik yatırımlara ve eşgüdümlü bir şekilde, gelecekteki başarısının bilgi üretme ve kullanma etkinliğine bağlı olacağının bilincinde olarak, insan kaynakları yatırımına kesintisiz devam etmektedir. Akılcı yatırımlar, çağdaş yönetim felsefeleri ve iyi yetişmiş çalışanlarımız sayesinde Palkos Trading’in ilgi alanını oluşturan her işte en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz.

 

Amacımız, ilgi alanımıza giren tüm sektörler ve pazarlara maksimum fayda sağlayarak büyümektir. Şirketimiz en son gelişmeleri ve teknolojileri müşterilerine sunmak üzere yönlendirilmektedir. Palkos Trading’in müşterilerine devamlı olarak sunduğu ürün, hizmet, çeşitlilik ve eğitim çabaları şirketimizde yaratıcılığı öncelikli bir konuma getirmiştir.

 

Palkos Trading’te eğitim son derece önemlidir. Şirket içinde yeni fikirlerin ortaya çıkması için her türlü ortam hazırlanarak şirket dinamizmi en yüksek düzeyde tutulmaktadır. Şirketimizin elde ettiği başarılar, iş ahlakına ve bilimsel ahlaka bağlılık, stratejik pazarlarda yapılan etkinlikler sürekli ve tutarlı bir şekilde uygulanan küresel yönetim stratejilerin sonucudur.

 

Şirket olarak kendimize sürekli yeni hedefler belirleyip çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çağdaş teknolojileri takip ederek yaptığımız yatırımlar, müşteri odaklı olmamız, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda elde ettiğimiz itibar, rakiplerimizin önüne geçmemize yardımcı olan stratejiler, gelecekteki tüm etkinliklerimizde de en büyük yardımcılarımız olacaktır.